شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   15:57:15

اخبار روابط عمومي‌ها

12:101397/5/14 يكشنبه
بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از روند برگزاری دوره آموزشی نیروهای کنتور خوان

مدیرعامل گاز گلستان با حضور در مرکز آموزشی فنی و حرفه ای گرگان از نزدیک روند برگزاری دوره های آموزشی نیروهای کنتورخوان شرکت را مورد بازدید و ارزیابی قرار داد .
به گزارش روابط عمومی، محمد رحیم رحیمی در این بازدید با ابراز خرسندی از برگزاری این دوره ها، آنرا عامل بسیار موثری در زمینه توانمند سازی و ارتقای سطح کیفی نیروها ی کنتورخوان بیان کرد و بر استمرار این دوره ها تاکید داشت.
وی ضمن تشکر از مسئولین سازمان فنی حرفه ای استان و متولیان برگزاری این دوره که نهایت همکاری را با این شرکت داشته اند گفت: این دوره بر اساس تفاهم نامه ای آموزشی که بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منعقد شد بود در شرف انجام است در راستای توانمند سازی و ارتقای سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری برنامه ریزی و اجرا می شود که در این خصوص تعداد 100 نفر از مأمورین کنتورخوان در 7 گروه در کلاس های مورد نظر آموزش می بینند.
رحیمی تصریح کرد: در ادامه نیز دوره آموزشی نیروهای امداد گازبانی برنامه ریزی شده و انشاء ا.. برای سایر کارکنان نیز پس از تعیین استاندارد های آموزشی و ابلاغ از سوی شرکت ملی گاز اقدام خواهد شد.
شایان ذکر است در ادامه مدیرعامل گاز گلستان و هیئت همراه ضمن گفتگوی صمیمی و تبادل نظر با سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از فضاها ، امکانات و ظرفیتهای آموزشی مرکز نیز بازدید بعمل آورند.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما