شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   22:14:32

اخبار روابط عمومي‌ها

12:391397/5/10 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام:
استقرار سیستم نظام پیشنهادات موجب بهبود و اصلاح فرایندها در سازمان ها می شود

استقرار سیستم نظام پیشنهادات یکی از ارزشمندترین تصمیمات در زمینه شناسایی و رشد یافته‌های ذهنی کارکنان در سازمان ها در جهت بهبود و اصلاح فرآیندها است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در جلسه نظام پیشنهادات این شرکت ضمن اطلاع رسانی در خصوص سامانه جدید نظام پیشنهادها در این شرکت، با بیان مطلب فوق، افزود: امروزه مدیریت مشارکتی یکی از پیشرفته ترین و موثرترین روش های مدیریت در دنیا و کارآمدترین و اصلی ترین ابزار در این نوع مدیریت نظام پیشنهادهای سازمان است.
به گفته عباس شمس‌اللهی، نظام پیشنهادها تکنیکی است که می توان از فکر و اندیشه های کارکنان برای مسئله یابی، چاره جویی و حل مشکلات سازمانی بهره جست.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در ادامه با ارزشمند نشان دادن نظام پیشنهادها، افزود: نیروی انسانی یکی از منابع اصلی سازمان محسوب می شوند زیرا هرگونه بهبود و پیشرفت در سازمان از سوی منابع انسانی صورت می گیرد.
وی افزود: هریک از کارکنان توان فکری و اندیشه ای منحصر به فرد دارند که می توان این قدرت و توان ذهنی را نوعی سرمایه راکد و بلا استفاده برای سازمان تلقی کرد که اگر راه استفاده از آن را پیدا کنیم، نوعی بهبود و پیشرفت را برای سازمان به همراه دارند، بنابراین استفاده از توان فکری، علاوه بر پیشرفت سازمان موجب تعالی و پیشرفت خود فرد نیز می‌شود که یکی از راهکارهای استفاده از این توان فکری، راهکرد مدیریتی در مشارکت گروهی افراد است.
این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: هدف از نظام پیشنهادها صرفا افزایش درآمد یا کاهش هزینه ها نیست بلکه ایجاد انگیزه و رضایت شغلی و ایجاد زمینه های مناسب برای تعامل گروهی در محیط غیررسمی است که به دنبال خود می تواند افزایش درآمد یا کاهش هزینه ها را به همراه داشته باشد.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما