شعار سال 97-1
 
  
شنبه 30 شهريور 1398   16:21:25

اخبار روابط عمومي‌ها

12:491397/4/9 شنبه
مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد؛
نقش مهم بسیج در عرصه ارزش آفرینی و ایجاد ارزش افزوده در صنعت گاز

عظیم‌ترین و ماندگارترین یادگار امام خمینی (ره)، بسیج است که در طول 40 سال گذشته در تمامی عرصه های نظام حضور فعال داشته و یکی از نقش های مهم بسیج در صنعت گاز، ایجاد ارزش افزوده و ارزش آفرینی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در همایش سراسری فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران در سرخس، افزود: در این دوران بسیج فراز و نشیب های مختلفی را تجربه کرده و در دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و دوران علمی حضور فعالی داشته است.
سیدمجید منبتی با توجه به فرموده امام راحل (ره) که «بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت‌های اصلی انقلاب زنده بماند و بسیج باید بتواند در تمامی زمینه ها حضور داشته باشد» گفت: باید ابتکار عمل و شناخت درست از زمان خود داشته باشیم و تاکیدات رهبری را سرلوحه برنامه های خود قرار دهیم.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با بیان اینکه دشمنان امروز در صدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند، بیان داشت: شهدای ما از جمله شهید تهرانی مقدم و احمدی روشن و سایر شهدا با روحیه جهادی و انقلابی غیرممکن‌ها را ممکن و به انقلاب اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی اعتبار بخشیدند، احمدی روشن‌ها ثابت کردند که هرگاه به توان داخلی تکیه و به سرمایه انسانی خصوصاً جوانان انقلابی اعتماد کنیم، دشمن در مقابل ما زانو خواهد زد.


تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما