شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 شهريور 1398   00:00:35

اخبار روابط عمومي‌ها

12:391397/4/23 شنبه
مدیرعامل شرکت پالایشگاه گاز سرخون و قشم تصریح کرد:
موقعیت استراتژیک پالایشگاه سرخون و قشم در فرآورش و تولید محصولات مرغوب LPG

مدیر عامل شرکت پالایشگاه گاز سرخون و قشم از موقعیت استراتژیک پالایشگاه گاز سرخون و قشم در منطقه، با توجه به فرآورش تولیدی محصولات آن خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد حسین نوروزی در جلسه صبحگاهی مسئولین و هیئت رئیسه این شرکت از روند تولید این پالایشگاه و ارائه محصولات مرغوب LPG آن در فرآورش های صنعتی و استفاده در مراکز پتروشیمی و صادرات، اظهار داشت: با همت و تلاش کارکنان و اجرایی کردن برنامه‌های سالیانه این پالایشگاه از سوی متخصصان و کارشناسان در بخش های عملیاتی، مهندسی، بهره‌برداری و ستادی، توانسته ایم مثل گذشته بر پایداری محصولات خود بیفزاییم.
وی در این جلسه، ضمن تشکر از همه همکاران و کارکنان شاغل در پالایشگاه گاز سرخون و قشم با ابراز امیدواری بیان کرد: با کارنامه درخشانی که این پالایشگاه در زمینه‌های مختلف، ابتکارات، خوداتکایی، خودکفایی، ارائه مقالات پژوهشی – تخصصی داخلی و بین‌المللی، وجود نیروی جوان و کارآمد و مجرب دارد، در راستای ارزش‌های سازمانی، بیش از پیش با همت و تلاش بی‌وقفه در زمینه تولید پایدار محصولات و موقعیت زمانی پالایشگاه در منطقه انجام وظیفه می‌کند.
نوروزی به نتایج موفق و موثر تست کاهش فشار و خروجی مخزن سرخون که با همت کارشناسان این شرکت با همکاری ستاد شرکت ملی گاز ایران و شرکت های بالادست انجام شد، اشاره و اظهار کرد: با انجام این تست عملیاتی، فن تسهیل در ادامه تولید به میزان 3 درصد افزایش برداشت از مخزن ایجاد و با انجام پاره ای اقدامات از جمله نصب کمپرسور در ورودی پالایشگاه، تداوم تولید برای سالیان متمادی بدست خواهد آمد.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در همین راستا مطرح کرد: با اجرایی شدن پیشنهادات مشاور وزیر نفت مبنی بر تولید مخزن، انشاالله شاهد خوراک مطمئن و پایداری برای این پالایشگاه خواهیم بود.
نوروزی در پایان صحبت های خود ابراز کرد: انشاءالله که با امید و توکل به خداوند و همت والای شما همکاران و کارکنان، در کنار هم و دست در دست یکدیگر، بر اقتدار و افتخارات پالایشگاه گاز سرخون و قشم در بین پالایشگاه های کشور بیفزاییم.
تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما