شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:21:15

اخبار روابط عمومي‌ها

12:321397/4/20 چهارشنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل خبر داد:
بهره‌مندی 98 درصدی خانوار روستایی استان اردبیل از گاز طبیعی در سال آتی

کاهش 35 درصدی حوادث مشترکین مربوط به گاز طبیعی، کسب رتبه هشتم HSE در سطح شرکت‌های گاز استانی و میزبانی بیست و یکمین جلسه کمیته تخصصی محیط زیست شرکت‌های گاز استانی از اهم کارهای شرکت گاز استان اردبیل در سال ۹۶ بوده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فیروز خدایی، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت در سال 96 که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: بهره‌برداری از 177 روستا، پذیرش 23 هزار مشترک جدید، ارتقای بهره‌مندی خانوار روستایی به 88 درصد، نصب قریب به 13 هزار انشعاب جدید و گازدار شدن 21 هزار واحد مسکونی و 37 واحد صنعتی جدید از دیگر کارهای مهم این شرکت در طول سال گذشته است.
وی در ادامه افزود: عقد تفاهم‌نامه همکاری فیمابین شرکت گاز استان اردبیل و سازمان آتش نشانی، اجرای مانیتورینگ 115 مورد از ایستگاه‌های استان، انتخاب پیمانکار، عقد قرارداد و انجام عملیات اجرایی و نیز عقد قرارداد و آغاز عملیات اجرایی کالیبراسیون تصحیح کننده‌های کل استان در سال گذشته نیز از دیگر اقدامات انجام‌شده این شرکت، طی سال گذشته بوده است.
خدایی با بیان این که در برنامه‌های سال آتی شرکت گاز استان اردبیل، عملیات اجرایی به 320 روستای استان آغاز شده، گفت: این پروژه‌های اجرایی با جدیت در دست اقدام است و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، خانوار روستایی بهره‌مند از گاز طبیعی به 98 درصد خواهد رسید.
این مقام مسئول ادامه داد: تشویق سرمایه‌گذاران براساس مصوبه شورای اقتصاد مبنی بر تخصیص یارانه گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی که از سوخت مایع استفاده می‌کنند و ایجاد زیرساخت‌های لازم به منظور گازرسانی به شهرک‌های صنعتی در سطح استان اردبیل از برنامه‌های مهم این شرکت برای سال جاری است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در پایان برنامه‌ریزی جهت گازرسانی به حفرات خالی در سطح شهرها و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 320 روستای استان را جزو برنامه‌های آتی شرکت عنوان و تصریح کرد: استفاده از انرژی‌های نو و تجدیدپذیر در ساختمان‌های شرکت و ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز نیز از دستاوردهای مهم این شرکت است که موجب کاهش زمان گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی شده است.


تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما