شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 26 شهريور 1398   14:43:09

اخبار روابط عمومي‌ها

14:231397/4/23 شنبه
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خبر داد:
بهره مندی بیش از دو هزار واحد صنعتی استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی

مهمترین برنامه در دست اجرای شرکت گاز استان کرمانشاه برای سال جاری و آینده، گازرسانی به همه روستاهای باقیمانده بالای 20 خانوار استان است که موجب افزایش ضریب نفوذ گازرسانی روستایی از 61 درصد فعلی به بالای 90 درصد می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیروس شهبازی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت در سال 96 که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: همچنین تکمیل گازرسانی به 4 شهر باقیمانده استان شامل شهرهای نوسود، نودشه، ریجاب و ازگله از دیگر برنامه‌های در دست اجرای این شرکت و در بخش صنعتی نیز برنامه شرکت، گازرسانی به همه واحدهای صنعتی متقاضی استفاده از گاز است.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در بخش توسعه شبکه گازرسانی استان در مراحل انتهایی کار قرار داریم، افزایش کیفیت خدمات رسانی به مردم، هم راستا با راهبرد کلی شرکت ملی گاز در دستور کار شرکت گاز استان کرمانشاه نیز قرار دارد.
شهبازی با بیان این که ارزش واقعی گاز طبیعی زمانی است که به عنوان خوراک و یا سوخت در واحدهای تولیدی و صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و زمینه رشد فعالیت‌های تولیدی و ایجاد اشتغال را فراهم کند، گفت: در این زمینه اقدامات بسیار خوبی در زمینه گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی استان انجام گرفته و بیش از دو هزار واحد صنعتی بزرگ و کوچک به شبکه گازرسانی متصل شده‌اند که از مهمترین آنها می‌توان به دو کارخانه بزرگ تولید سیمان، سه واحد بزرگ پتروشیمی و نیروگاه‌های تولید برق اشاره کرد.
به گفته وی، همه واحدهای تولیدی و صنعتی که متقاضی استفاده از گاز بوده اند به شبکه گازرسانی متصل شده اند و آمادگی برای گازرسانی به معدود واحدهای صنعتی باقیمانده نیز وجود دارد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه دستاوردها و فعالیت‌های این شرکت در سال گذشته را مثبت خواند و توضیح داد: سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در زمینه توسعه گازرسانی در استان به انجام رسید که مهم‌ترین آنها گازرسانی به دو شهر حمیل و باینگان و گازرسانی به 300 روستای استان بود، ضمن آن که در مجموع، قریب به 600 کیلومتر شبکه گذاری و 11 هزار مورد نصب انشعاب صورت گرفت که به این ترتیب، 27 هزار مشترک جدید به مجموع مشترکان شرکت گاز استان کرمانشاه افزوده شد و تعداد مشترکان این شرکت به 550 هزار مشترک رسید.
به گفته این مقام مسئول، با تبعیت از راهبرد کلی شرکت ملی گاز ایران، این شرکت نیز افزایش کیفیت خدمت‌رسانی را در دستور کار خود قرار داده و در این راستا اقدامات مهمی ازجمله؛ استقرار استانداردهای مدیریتی در حوزه‌های کیفیت (ایزو 9001)، بررسی رضایت و شکایات مشتریان (ایزو 1002 و 10004) ، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS) و مدیریت انرژی (ایزو 50001) را انجام داده و خوشبختانه در همه این حوزه‌ها، موفق به دریافت گواهینامه های مربوطه شده است.
شهبازی در ادامه اظهار داشت: همچنین شرکت گاز استان کرمانشاه استقرار مدل تعالی سازمانی و حرکت در مسیر تعالی را در دستور کار خود قرار داده و سال گذشته موفق به کسب تقدیرنامه دوستاره تعالی سازمانی در نخستین جشنواره تعالی سازمانی شرکت ملی گاز ایران شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در پایان، راه‌اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان قبوض گازبها را از دیگر اقدامات شاخص انجام شده در جهت افزایش کیفیت خدمات‌رسانی این شرکت عنوان کرد و گفت: استقرار سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS، ارایه خدمات مرتبط با مشترکین در دفاتر پیشخوان، راه‌اندازی میز خدمت، راه‌اندازی سیستم مکانیزه امداد گاز استان و تعریف پروژه‌های متعدد بهبود در حوزه‌های مختلف از دیگر اقدامات انجام‌شده در این زمینه است.تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما