شعار سال 97-1
 
  
دوشنبه 25 شهريور 1398   07:05:23

اخبار روابط عمومي‌ها

12:281397/4/12 سه‌شنبه
مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی در مراسم برگزاری مسابقات عملیاتی /ورزشی امدادگران استان :
امدادگران سرمایه های شرکت گاز هستند

حفظ آمادگی و ارتقای توان عملیاتی پرسنل امدادگر در هر شرایط یک ضرورت بسیار مهم است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن رضا میربلوکی در مراسم برگزاری مسابقات عملیاتی /ورزشی امدادگران استان که در سالن ورزشی این شرکت در شهر بجنورد برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: رسالت امدادگران بسیار مهم بوده و حضورشان در لحظات اولیه حوادث؛ حیاتی و کاملاً مشهود است.
وی تصریح کرد: این مسابقات با هدف سنجش میزان توان پرسنل امدادگران شرکت جهت خدمات رسانی هر چه بهتر به مردم شریف استان، به منظور افزایش بنیه علمی و جسمی کارکنان امدادگر و آمادگی لازم جهت حضور در مواقع بحران و حوادث غیرمترقبه؛ همچنین انتخاب نفرات برتر جهت حضور در مسابقات نهایی در اصفهان برگزار شد.
به گفته میربلوکی، نتیجه اصلی این مسابقات ایجاد فضایی مناسب برای تبادل تجربیات و به اشتراک گذاری مباحث کاری در بین نیروهای امدادی خواهد بود.
وی ضمن تقدیر از متولیان این برنامه گفت: حفظ آمادگی و ارتقای توان عملیاتی پرسنل امدادگر در هر شرایط یک ضرورت بسیار مهم است.
شایان ذکر است دوره مسابقات عملیاتی /ورزشی امدادگران استان خراسان شمالی روز 27 و 28 خرداد 97 با حضور 19 نفر از امدادگران استان در سالن ورزشی این شرکت در شهر بجنورد برگزار شد.

تاریخ به روز رسانی:.مجری سایت : شرکت سیگما