شعار سال 97-1
 
  
شنبه 2 آذر 1398   03:01:24
مهر ماندگار صنعت گاز کشور
دوشنبه 21/5/1392

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از انجام کلیه تعهدات این شرکت در خصوص اجرای طرح های مهر ماندگار ، پیش از برنامه زمان بندی شده خبر داد...


مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از انجام کلیه تعهدات این شرکت در خصوص اجرای طرح های مهر ماندگار ، پیش از برنامه زمان بندی شده خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، غلامعباس حسینی با اعلام خبر فوق افزود: این تعهدات شامل گازرسانی به شهر گناوه، گازرسانی به شهر شُنبه و گازرسانی به  15 روستای استان بود که خوشبختانه به سرعت محقق شد.

وی در ادامه بیان داشت: به منظور اجرای این پروژه ها ، بالغ بر 86 هزار و 600 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر اضافه نمود: طی پروژه های یادشده  اجرای20  کیلومتر خطوط انتقال ، نصب و راه اندازی دو ایستگاه CGS به ظرفیت 5 و 10هزار متر مکعب در ساعت ، گازرسانی به  واحدهای مسکن مهر ،گازرسانی به دو جایگاه CNG ، نصب  و راه اندازی سه ایستگاه TBS ، اجرای شبکه و  نیز طراحی و اجرای انشعابات شهری محقق شد.

وی همچنین در خصوص گازرسانی به روستاهای مشمول طرح مهر ماندگار بیان داشت: این روستاها در شهرستان های بوشهر، دشتستان و تنگستان واقع می باشد که با گازدارشدن آنها ،تعداد روستاهای بهره مند از گاز  استان به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه از تلاش و زحمات کلیه کارکنان ساعی و خدوم این مجموعه در راستای تحقق مطلوب پروژه های مهر ماندگار تقدیر و تشکر نمود.

 
دوشنبه 7/5/1392

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران با تشریح مشخصات بیشتری از پروژه گازرسانی به روستاهای لاسم چشمه و هراند در فیروزکوه افزود: ...


مدیرعامل شرکت گاز استان تهران با تشریح مشخصات بیشتری از پروژه گازرسانی به روستاهای لاسم چشمه و هراند در فیروزکوه افزود: در این پروژه بیش از 14 کیلومترشبکه پلی اتیلن، 50مترخط تغذیه چهار تا شش اینچ و یک عددایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت 5 هزار مترمکعب در ساعت احداث شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، فرماندار شهرستان فیروزکوه نيز درآیین بهره‏برداری ازپروژه گازرسانی به روستاهاي فوق ضمن تشکروقدردانی ویژه ازمهندسین ومدیران شرکت گازاستان تهران به دلیل نگاه خاص در زمینه گازرسانی به این خطه سردسیر کشور، گفت: باوجود بعضی ازمشکلات سخت مانند فصل کمکاری که ازفروردین تا آبان است وهمچنین شرایط بدآب وهوایی این پروژه به بهترین نحو به پایان رسید.

ابوالقاسم مهری با تاکید بر این که گازرسانی به روستاهای لاسم چشمه و هراند، ازپروژه‏های مهرماندگار است که در این شهرستان به ثمر نشست، افزود: پروژه گازرسانی به 9 روستای دیگرشهرستان فیروزکوه شامل شش روستا دربخش ارجمند وسه روستا دربخش مرکزی فیروزکوه هم‏اینک درحال اجراست.

وی با اشاره به عبورخط لوله گاز دو روستای لاسم چشمه و هراند از رودخانه وعرض حدود 40 مترتاکید کرد: شرکت گاز استان تهران بدون این که آب این روخانه را قطع کرده و موجبات نارضایتی مردم را فراهم کند توانست این خط لوله را عبور دهد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه اظهارداشت: باردیگر برگ زرینی ازکارنامه درخشان نظام اسلامی، این بار در امر گازرسانی روستایی در شهرستان فیروزکوه به منصه ظهور رسید.

مهری با بیان این که نظام ولایی اسلامی مفتخر است که باارائه خدمات مختلف درمناطق شهری و روستایی، پاسخ مناسبی به حضور همیشگی مردم ولایت‏مدار در صحنه می‏دهد، گفت: باتوجه به وسعت بالا و پراکندگی مناطق شهری و روستایی شهرستان فیروزکوه، مدیران شرکت گاز استان تهران بیشترین خدماترسانی را در گازرسانی به منطقه داشته‏اند.

 
يكشنبه 6/5/1392

مديرعامل شركت گاز استان زنجان؛ گفت: با برنامه ريزي هاي انجام شده و تلاش بي وقفه كاركنان اين شركت، خدمات گاز رساني به 100 درصد پروژه هاي مجتمع هاي مسكن مهر بهره برداري شده در استان زنجان به انجام رسيده است....


مديرعامل شركت گاز استان زنجان؛ گفت: با برنامه ريزي هاي انجام شده و تلاش بي وقفه كاركنان اين شركت، خدمات گاز رساني به 100 درصد پروژه هاي مجتمع هاي مسكن مهر بهره برداري شده در استان زنجان به انجام رسيده است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، سيد سعيد عسكريان با اعلام اينكه تاكنون به 9 هزار و 295 واحد مسكوني در پروژه هاي مجتمع هاي مسكن مهر گاز رساني شده است ابراز داشت: پروژه هاي مسكن مهر خود مالكي كه تعداد قابل توجهي را نيز در استان تشكيل مي دهند شامل اين آمار نمي شوند.

سيد سعيد عسگريان با بيان اينكه شركت گاز استان زنجان از ابتداي اجراي پروژه هاي مسكن مهر در 17 شهر از 19 شهر استان نسبت به برنامه ريزي، تهيه و تامين مصالح و كالاهاي مورد نياز و اجراي خطوط گاز رساني اقدام كرده است افزود: از سال گذشته تاكنون به 6 هزار و 595 واحد مسكوني پروژه هاي مجتمع هاي مسكن مهر گاز رساني شده است.

وي اعتبار هزينه شده براي پروژه هاي بهره مند از گاز طبيعي را بيش از 3 ميليارد تومان اعلام كرد و ابراز داشت: براي پروژه هاي در دست اقدام كه شامل ارائه خدمات به متقاضيان خدمات گازرساني هستند نيز بيش از 800 ميليون تومان اعتبار؛ بر آورد هزينه شده است.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان گفت: علاوه بر پروژه هاي مسكن مهر خود مالكي و تنها با گاز رساني به پروژه هاي مجتمع هاي مسكن مهر؛ بيش از 4 درصد از مشتركين گاز طبيعي در استان افزايش يافته است.

عسگريان اظهار داشت: بستر لازم براي گاز رساني به كليه پروژه هاي مسكن مهر در حال ساخت؛ فراهم بوده و شركت گاز استان زنجان آماده ارائه خدمات به متقاضيان محترم است.

 
شنبه 29/4/1392

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی از ایجاد ظرفیت اشتراک پذیری گاز برای 62 هزار و 613 مشترک مسکن مهر استان خبر داد...


مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی از ایجاد ظرفیت اشتراک پذیری گاز برای 62 هزار و 613 مشترک مسکن مهر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، ولی ا... دینی در تشریح عملکرد گازرسانی به پروژه های مسکن مهر در استان گفت: هم اکنون 11 هزار و 912 مشترک مسکن مهر با اجرای 149کیلومتر شبکه گاز در اقصی نقاط استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است.

وی ادامه داد:در سه ماه نخست سالجاری هزار و 407 مشترک مسکن مهر از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده و توزیع گاز در این بخش با شتابی روزافزون ادامه دارد.

دینی با اشاره به اتمام پروژه های گازرسانی در برخی از شهرستان های استان تصریح کرد: شرکت گاز استان تمامی تعهدات خود در راستای گازرسانی به مسکن مهر را به انجام رسانده و در تامین بموقع جریان گاز مشترکان مسکن مهر استان تلاش می نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان بر لزوم رشد و توسعه خطوط گازرسانی در بخش مسکن مهر تاکید و خاطرنشان کرد: اجرای هر چه مطلوبتر پروژه های مسکن مهر و افزایش شمار مشترکین گاز در این بخش از مهمترین اهداف این شرکت است.

 
چهارشنبه 26/4/1392

مديرعامل شركت گاز استان سمنان گفت: 7 طرح مهر ماندگار استان از جمله پروژه گازرساني به شهر بيارجمند وكارخانه سيمان درحال احداث آن به بهره برداري رسيد...


مديرعامل شركت گاز استان سمنان گفت: 7  طرح مهر ماندگار استان از جمله پروژه گازرساني به شهر بيارجمند وكارخانه سيمان درحال احداث آن به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، عليرضا جراحي با تشريح اقدامات انجام شده در اين پروژه گفت: پروژه گازرساني به شهر بيارجمند كه از مصوبات دور سوم سفر هيات محترم دولت به استان سمنان است با اعتباري بالغ بر 122 ميليارد ريال و در قالب احداث 40 كيلومتر خط انتقال، بيش از 38 كيلومتر خطوط تغذيه و شبكه شهري، ساخت دو ايستگاه فرستنده و گيرنده توپك، يك ايستگاه شير بين راهي، يك ايستگاه تقليل فشار CGS  به ظرفيت  30 هزار  متر مكعب برساعت و دو ايستگاه تقليل فشار TBS  هريك به ظرفيت  10 هزار  متر مكعب برساعت و يك ايستگاه حفاظت از زنگ و اخذ انشعاب زاير سراي بيارجمند اجرا شده است.

وي افزود: با  بهره برداري از اين پروژه،  استان سمنان در رديف استانهاي سبز قرار گرفته و 100 درصد شهرهاي آن از نعمت گاز طبيعي برخوردار شدند.

دكتر رهي استاندار سمنان نيز در مراسم بهره برداري از پروژه فوق گفت: از 33 طرح مهرماندگار استان  14 طرح به بهره برداري رسيده  ومابقي طرحها كه هريك بيش از 70  در صد پيشرفت فيزيكي دارند  با تامين اعتبارات لازم تكميل وبه بهره برداري خواهند رسيد.

دكتر كاظم جلالي نماينده مردم شريف شهرستانهاي شاهرود وميامي نيز ضمن تشكر ازخدمات دولت، رسيدگي به مشكلات مردم ومحرومين را از مشخصه هاي دولت خدمتگذار دانست وافزود: فاصله زياد نقاط محروم از مركز استان مشكلات زيادي را بهمراه داشته كه با تصويب و اجراي اين پروژه ها بسياري از اين مشكلات مرتفع شده است.

 
سه‌شنبه 25/4/1392

سرپرست شرکت گاز استان قم با اشاره به اينكه تاکنون عمليات گاز رساني به تمامي واحد هاي مسكن مهر اين استان با موفقیت اجرا شده و در این خصوص مشكلي وجود ندارد، افزود...


سرپرست شرکت گاز استان قم با اشاره به اينكه تاکنون عمليات گاز رساني به تمامي واحد هاي مسكن مهر اين استان با موفقیت اجرا شده و در این خصوص مشكلي وجود ندارد، افزود: درحال حاضرتعداد 25 هزار واحد مسكن مهر در شهر مقدس قم ، از نعمت گاز برخوردارند که جهت اجرای این پروژه ها تاکنون بالغ بر 95 ميليارد ريال هزينه شده است.

به گزارش روابط عمومی شركت ملي گاز ايران، غلامرضا فرجي اظهار داشت : گاز مصرفي مورد نياز واحد هاي مسكوني مسكن مهر حتي قبل از سكونت متقاضيان آن، تأمين شده واین روند در فازهای آتی ادامه دارد .

وي با بيان اينكه این شرکت در رابطه با مسكن مهر فعاليت خوبي را با جذب پيمانكار از سال 89 آغاز كرده،افزود : به رغم همه مشكلات موجود از نظر بودجه و تخصيص كالا ،شركت گاز استان قم يكي از شركت هاي پيشتاز در زمينه گازرسانی به پرو‍‍‍‍‍‍ژه هاي مسكن مهر بوده است.

 فرجي در ادامه افزود: عمليات گاز رساني به كليه واحدهای مسکن مهر درشهر هاي اقمار استان شامل كهك ، جعفريه ، سلفچگان ، قنوات  و شهرستان قم تكميل شده و  تنها شهري كه به خاطر عدم اختصاص زمین براي ساخت مسکن مهر باقی مانده ، شهر دستجرد است كه با مشخص شدن  محدوده زمين ،عمليات توسعه شبكه گذاري در اين شهر نيز در سال جاری آغاز  خواهد شد.

وي همچنين با اشاره به اینکه ،زير ساخت هاي لازم براي بهره مندی حدود45 هزار واحد مسکونی از گازدرشهر پردیسان  فراهم شده است افزود: برای تکمیل کلیه درخواستهای گاز رسانی در شهر پردیسان ، نیاز به اعتباری در حدود 80 میلیارد ریال است که در صورت تامین به موقع هزینه های لازم و توسعه ساخت وساز از سوی اداره کل راه وشهرسازی استان، روند گازرسانی ادامه خواهد داشت.

فرجی در ادامه اظهار داشت: به محض مشخص شدن اعتبارات، این شرکت در خصوص توسعه گاز رسانی در سطح استان، فعال تر از پیش اقدام خواهد نمود.

 

 
سه‌شنبه 28/3/1392

مديرعامل شركت گاز استان خراسان رضوي، با اشاره به پيشرفت پروژه هاي مهر ماندگار، شامل گازرساني به 3 شهر (صالح آباد، ششتمد، روداب) و 40 روستا درسطح استان، افزود: ...


مديرعامل شركت گاز استان خراسان رضوي، با اشاره به پيشرفت پروژه هاي مهر ماندگار، شامل گازرساني به 3 شهر (صالح آباد، ششتمد، روداب) و 40 روستا درسطح استان، افزود: خوشبختانه علي رغم حجم وسيع فعاليت ها و پروژه هاي دردست اجرا و محدوديت شديد اعتبارات عمراني ،اين شركت توانسته است با اعتباري در حدود 500 ميليارد ريال پيشرفت هاي قابل ملاحظه اي را در كارنامه خود ثبت نمايد.

 به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، عليرضا معراجي، با اعلام اين خبر  افزود : در گازرساني به شهرصالح آباد با اجراي 71 كيلومتر خط انتقال 12 اينچ و حدود 40 كيلومتر شبكه تغذيه و توزيع ، جمعيتي بالغ بر 2 هزار و 200 خانوار از نعمت گاز طبيعي بهره مند شده اند.

معراجي اظهارداشت : خط انتقال گازرساني به شهر روداب ، نيز به طول 26 كيلومتر و قطر 10 اينچ به اتمام رسيده و پروژه احداث شبكه تغذيه و توزيع داخلي شهر با حجم تقريبي 30 كيلومتر دردست اجرا بوده  و از پيشرفت 25 درصدي برخوردار است. درصورت تأمين اعتبارات موردنياز تا شهريورسال 92 اين پروژه مورد بهره برداري قرار گرفته و حدود 1200 خانوار از نعمت گاز طبيعي برخوردار خواهند شد.

معراجي گفت : خط انتقال گازرساني به شهر ششتمد به طول 25 كيلومتر و قطر 10 اينچ احداث شده و پروژه احداث شبكه داخلي اين شهر نيز با حجم 34 كيلومتر درحال اتمام بوده و از پيشرفت 85 درصدي برخوردار است و انشاءا... تا شهريور سال جاري مورد بهره برداري  قرار گرفته و حدود 1100 خانوار از نعمت گاز طبيعي بهره مند خواهند شد.

وي افزود : گازرساني به 40 روستاي پرجمعيت  درسطح 11 شهرستان استان خراسان رضوي ،  با 14 هزار و 500 خانوار ساكن ،  از جمله تعهدات اين شركت بوده كه  بحمدا... باتلاش هاي مستمر و خستگي ناپذير كاركنان صديق ، زحمت كش و پرتلاش شركت گاز خراسان رضوي ، تاكنون تعداد 29 روستا با 9 هزار و 300 خانوار از نعمت گاز بهره مند شده و گازرسـاني به 11 روسـتاي باقيمـانده نيز درحال انجام بوده كه بطور ميانگين از 85 درصد پيشـرفت برخوردار است و حداكثر تا شهريور ماه سال جاري به بهره برداري كامل خواهند رسيد.

 
يكشنبه 19/3/1392

مديرعامل شرکت گاز استان قزوین از بهره برداری عمليات گازرسانی به 32 روستای اين استان در قالب طرح مهر ماندگار با حضور معاون اول رئیس جمهور خبر داد...


مديرعامل شرکت گاز استان قزوین از بهره برداری عمليات گازرسانی به 32 روستای اين استان در قالب طرح مهر ماندگار با حضور معاون اول رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، فتحعلي نجفی با اعلام اين خبر تصريح نمود: برای گازرسانی به 32 روستای استان مبلغ 111 میلیارد ریال هزینه شده است که با گازرسانی به آنها بیش از 3 هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

وي همچنین در خصوص طرح های گازرسانی در سطح استان تصریح کرد: از 374 روستای قابل گازرسانی در سطح استان تاکنون گازرسانی به 234 روستا به انجام رسیده است و عملیات اجرایی گازرسانی به 77 روستا نیز در حال انجام است.

مديرعامل شرکت گاز استان قزوین از بهره برداری عمليات گازرسانی به 32 روستای اين استان در قالب طرح مهر ماندگار با حضور معاون اول رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، فتحعلي نجفی با اعلام اين خبر تصريح نمود: برای گازرسانی به 32 روستای استان مبلغ 111 میلیارد ریال هزینه شده است که با گازرسانی به آنها بیش از 3 هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

وي همچنین در خصوص طرح های گازرسانی در سطح استان تصریح کرد: از 374 روستای قابل گازرسانی در سطح استان تاکنون گازرسانی به 234 روستا به انجام رسیده است و عملیات اجرایی گازرسانی به 77 روستا نیز در حال انجام است.

 
شنبه 11/3/1392

مدير عامل شركت گاز استان قزوين از گازرساني به 219 روستا در طول دولت خدمتگزار نهم ودهم خبر داد و گفت: براي گازرساني به روستاهاي مذكور بيش از 620 ميليارد ريال از منابع داخلي شركت هزينه شده است...


مدير عامل شركت گاز استان قزوين از گازرساني به 219 روستا در طول دولت خدمتگزار نهم ودهم خبر داد و گفت: براي گازرساني به روستاهاي مذكور بيش از 620 ميليارد ريال از منابع داخلي شركت هزينه شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، فتحعلي نجفي با اشاره به گازرساني به 239 روستا از 374 روستاي قابل گازرساني در سطح استان اظهار داشت: از 239 روستاي گازرساني شده در سطح استان 219 روستا در دولت نهم و دهم از نعمت گاز طبيعي برخوردار شده اند.

وي با اشاره به اينكه بيش از 93 درصد روستاهاي استان طي دولت نهم ودهم از نعمت گاز طبيعي برخوردار شده اند، گفت: هم اكنون گازرساني به 77 روستا نيز در حال اجراست.

نجفي با تأكيد بر توجه دولت به توسعه مناطق محروم اظهار داشت: در سفر اول هيأت دولت به استان قزوين گازرساني به 100 روستا و در سفر دوم و سوم نيز هر كدام گازرساني به 50 روستا در دستور كار قرار گرفته بود كه تاكنون 100 درصد مصوبات هيات دولت در گازرساني به روستاها در سفر اول ودوم و 85 درصد مصوبات سفر رياست محترم جمهورمحقق شده است.

 
شنبه 28/2/1392

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت : کار گازرسانی به شهرهای بدره، لومار، مهران، صالح آباد، ارکواز، دلگشا،مهر و 25 روستای استان در قالب طرح مهر ماندگار انجام شده و یا در مراحل پایانی قرار دارد....


مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت : کار گازرسانی به شهرهای بدره، لومار، مهران، صالح آباد، ارکواز، دلگشا،مهر و 25 روستای استان در قالب طرح مهر ماندگار انجام شده و یا در مراحل پایانی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، روح اله نوریان اظهار داشت : گازرسانی به 25 روستا جزء تعهدات این شرکت در راستای اجرای پروژه های مهر ماندگار است که در سال گذشته علاوه بر گازرسانی به روستاهایی که جزء  مهر ماندگار هستند گازرسانی به 33 روستا در 3 شهرستان دره شهر ، ایوان و سیروان به بهره برداری رسیده و بالغ بر 50 روستای دیگر در دست اجرا و یا پیمان سپاری است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام  گفت: تا پایان فروردین ماه سال جاری بیش از 2 هزار و 127 کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و شبکه در استان ایلام اجرایی شده است و تا کنون 9 شهر و 100 روستای استان گازرساني شده است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 75 هزار مشترک در سطح استان از نعمت گاز برخوردار شده اند که از این تعداد 63 هزار خانوار شهری و 12 هزار خانوار روستایی هستند.

 
دوشنبه 23/2/1392

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوين گفت: از 30 روستای در حال اجرا در قالب پروژه مهر ماندگار ،گازرسانی به 27 روستا به اتمام رسید و پروژه گازرسانی به 3 روستای دیگر نیز با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد...


مدیرعامل شرکت گاز استان قزوين گفت: از 30 روستای در حال اجرا در قالب پروژه مهر ماندگار ،گازرسانی به 27 روستا به اتمام رسید و پروژه گازرسانی به 3 روستای دیگر نیز با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران، فتحعلی نجفی از پیشرفت 90 درصدی پروژه های مهر ماندگار شرکت گاز استان قزوين خبر داد و گفت: از 30 روستای در حال اجرا در قالب پروژه مهر ماندگار گازرسانی به 27 روستا به اتمام رسید و پروژه گازرسانی به 3 روستای دیگر نیز با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد.

نجفی در خصوص اعتبار پروژه های مهر ماندگار گاز بیان داشت : اعتبار مورد نیاز جهت اجرای پروژه های مهر ماندگار شرکت گاز111 میلیارد ریال است که تا کنون بیش از 97 میلیارد ریال برای پروژه های مذکور هزینه شده و با اتمام گازرسانی به آنها 3 هزارو 250 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وي همچنین در خصوص گازرسانی به روستاهای استان گفت: از 374 روستای قابل گازرسانی در سطح استان ، 234 روستا در حال حاضر از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و عملیات گازرسانی به 82 روستا نیز در حال انجام است.

 
يكشنبه 22/2/1392

معاون عمرانی استانداری ایلام با اشاره به اینکه خدمات شرکت گاز در راستای گاز رسانی به مناطق مختلف استان ایلام قابل تقدیر است،گفت:...


معاون عمرانی استانداری ایلام با اشاره به اینکه خدمات شرکت گاز در راستای گاز رسانی به مناطق مختلف استان ایلام قابل تقدیر است،گفت:شرکت گاز استان ایلام از سال 85 تاکنون خدمات قابل توجهی در زمینه گازرسانی به مناطق مختلف استان انجام داده که این موضوع رضایت نسبی مردم را به دنبال داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران، احمد کرمی در بازدید از خط انتقال شهر صالح آباد از توابع شهرستان مهران افزود: گاز رسانی به مناطق مختلف شهری و روستایی استان نه تنها باعث توسعه و پیشرفت و آبادانی در زمینه های مختلف شده بلکه زمینه خدمات را نیز فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه در طول دولت نهم و دهم بیش از دو هزار کیلومتر خطوط انتقال و شبکه گاز رسانی در استان ایلام انجام شده است،اظهار داشت: تا قبل از این،استان ایلام در راستای تامین گاز مصرفی با مشکلاتی روبرو بود که با تلاش و درایت مدیریت شرکت گاز،این استان به یکی از استانهای برخوردار در زمینه گازرسانی تبدیل می شود.

معاون عمرانی استانداری ایلام تصریح کرد: در چند سال گذشته بیش از 55 هزار انشعاب در نقاط شهری و روستایی استان نصب و راه اندازی شده و در حال حاضر بیش از 75 هزار خانوار مشترک از نعمت گاز برخوردار هستند.

کرمی با اشاره به اینکه تاکنون 9 شهر و و بیش از101 روستای استان از نعمت گاز برخوردار شده اند،خاطر نشان کرد:در حال حاضر بیش از70 درصد خانواده های شهری از نعمت گاز برخوردارند.

معاون عمرانی استانداری ایلام با اشاره به اینکه در حال حاضر10 شهر دیگر عملیات گازرسانی در آنها در حال انجام است،گفت: تا پایان سال جاری 19شهر از نعمت گاز برخوردار می شوند.

مهندس کرمی با اشاره به اینکه 7 شهر و 25 روستای استان در قالب طرح مهر ماندگار گازدار می شوند،افزود:تلاش و کوشش مدیرعامل و مجموعه کارکنان شرکت گاز استان ایلام در زمینه گاز رسانی به مناطق مختلف استان ستودنی است و به نیابت از مسئولان استان و آحاد مختلف مردم قدردان زحمات آنها خواهیم بود. 

 
شنبه 21/2/1392

مشاور وزیر نفت مراتب تقدیر وزیر نفت، وزير راه و شهرسازی و همچنين مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران را از عملکرد مطلوب شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در راستاي گازرسانی به پروژه های مسکن مهر ابلاغ نمود...


مشاور وزیر نفت مراتب تقدیر وزیر نفت، وزير راه و شهرسازی و همچنين مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران را از عملکرد مطلوب شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در راستاي گازرسانی به پروژه های مسکن مهر ابلاغ نمود.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در تشریح عملکرد گازرسانی به پروژه های مسکن مهر گفت: هم اکنون گازرسانی به پروژه های مسکن مهر استان با اولویتی ویژه در دست اجراست و علیرغم شرایط نقدینگی و تامین مالی، تمامی تعهدات گازرسانی در این بخش تحقق یافته است.

دینی افزود: تاکنون 6 هزار و 791 واحد مسکن مهر از گاز طبیعی بهره مند و ظرفیت اشتراک پذیری برای 6 هزار و 288 مشترک مسکن مهر فراهم شده است.

بر اساس این گزارش، در قسمتی از پیام مشاور وزیر نفت چنین آمده است: با توجه به افتتاح پروژه مسکن مهر در استان آذربایجان شرقی توسط ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، بدین وسیله مراتب تشکر وزیر محترم نفت، راه و شهرسازی، معاون محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و اینجانب را به کلیه تلاشگران و زحمت کشان این عرصه که با وجود کمبودهای شدید مالی و دیگر امکانات از هیچ تلاشی جهت گازرسانی و تسریع بهره مندی واحدهای مذکور از نعمت گاز مضایقه ننموده اند، ابلاغ فرمایند.

 
چهارشنبه 18/2/1392

مدير عامل شركت گاز استان خراسان جنوبي گفت: گازرساني به 33 روستاي اين استان در قالب پروژه هاي مهر ماندگار انجام شده و پروژه هاي گازرساني به 4 روستاي ديگر نيز آماده تحويل مي باشد...


مدير عامل شركت گاز استان خراسان جنوبي گفت: گازرساني به 33 روستاي اين استان در قالب پروژه هاي مهر ماندگار انجام شده و پروژه هاي گازرساني به 4 روستاي ديگر نيز آماده تحويل مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، مهندس حسن ا فتخاري با اعلام خبر فوق افزود: از اين تعداد گازرساني به 23 روستا انجام ، پروژه 4 روستا آماده تحويل و 13 روستا نيز تا پايان تير ماه گازرساني مي شوند.

وي اظهار داشت: پروژه خط انتقال گاز بيرجند- سربيشه – درميان – قهستان شامل دو بخش بيرجند- سربيشه و درميان- قهستان است كه قطعه اول به طول 75 كيلومتر و قطر 30 اينچ و قطعه دوم به طول 100 كيلومتر و قطر 12 اينچ است.

مدير عامل شركت گاز استان خراسان جنوبي همچنين از پيشرفت 70 درصدي قطعه اول گازرساتي بيرجند – سربيشه خبر داد و گفت: تاكنون 60 ميليارد تومان براي اين پروژه هزينه شده است.

افتخاري با اشاره به اينكه قطعه اول پروژه گازرساني در سالجاري به پايان مي رسد، اضافه كرد: همچنين قطعه دوم پروژه نيز نيمه اول سال آينده به پايان مي رسد.

 
سه‌شنبه 17/2/1392

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از گازرسانی به 8 هزار و 209 واحد مسکن مهر با هزینه اجرایی 6 میلیارد ریال تا پایان سال 91 خبر داد  و گفت: ...


مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از گازرسانی به 8 هزار و 209 واحد مسکن مهر با هزینه اجرایی 6 میلیارد ریال تا پایان سال 91 خبر داد  و گفت: گازرسانی به 9 هزار و 432 واحد مسکونی مهر نیز با پیش بینی اعتبار 33 میلیارد ریال در دست اقدام می باشد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران،محسن عرب مقصودی با اعلام مطلب فوق افزود:در سال 1391 تعداد 60 روستا و دو شهر در قالب پروژه های طرح مهر ماندگار با حجم لوله گذاری 300 کیلومتر گازرسانی شد که هزینه های اجرایی آنها بیش از 180 میلیارد ریال بوده و زمینه جذب 8 هزار و 600 مشترک جدید را فراهم نموده است.

وی ادامه داد:در سال 91 در استان مازندران مجموعاً تعداد 83 روستا با صرف هزینه 242 میلیارد ریال و پنج شهر شامل شهرهای پل سفید،دابودشت،مرزیکلا،گلوگاه و خوشرودپی با صرف هزینه ای 88 میلیارد ریالی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند،ضمناً 67 هزار مشترک جدید نیز در سال گذشته به تعداد مشترکین گاز مازندران اضافه شدند.

عرب مقصودی با بیان اینکه گازرسانی به پروژه های مسکن مهر در دولت دهم پیشرفت چشمگیری داشته است ادامه داد: در دولت نهم و دهم هفت هزار و 216 کیلومتر شبکه با نرخ رشد 79 درصد نسبت به قبل اجرا و 271 هزار و 568 علمک با نرخ رشد 73 درصد نسبت به گذشته روی شبکه گازدار نصب شده است.

وی همچنین با اشاره به فعالیت گازرسانی در 893 روستای مازندران در دولت نهم و دهم از رشد 147 درصدی گازرسانی به شهرها و روستاهای مازندران نسبت به دولت های قبلی خبر داد و افزود:در این مدت 503 هزار و 378 مشترک نیز در گاز استان مازندران جذب شدند که نسبت به گذشته 93 درصد رشد داشته است.

 
سه‌شنبه 17/2/1392

مدير عامل شركت گاز استان قزوين از اجراي 49 کیلومتر شبکه گذاری برای گازرسانی به 223 واحد صنعتی و مصرف کننده عمده در سال 91 خبر داد و گفت:...


مدير عامل شركت گاز استان قزوين از اجراي 49 کیلومتر شبکه گذاری برای گازرسانی به 223 واحد صنعتی و مصرف کننده عمده در سال 91 خبر داد و گفت: برای گازرسانی به این واحدهای صنعتی مبلغ 80 میلیارد ریال هزینه گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران، فتحعلي نجفي با اعلام خبر فوق افزود: برای سال 92 نیز هدف گذاری فروش 55 هزار متر مکعب گاز طبیعی به صنایع به انجام رسیده است که شامل گازرسانی به 250 واحد صنعتی و مصرف کننده عمده در سال 92 می باشد ضمن اینکه گازرسانی به شهرک صنعتی شال ، شهرک صنعتی حکیمیه شهر سگزآباد ، ناحیه صنعتی اسفرورین ، شهرک صنعتی آبیک ، فاز دوم شهرک صنعتی کاسپین ، فاز دوم شهرک صنعتی حیدریه و توسعه گازرسانی به محور کوره های شال در برنامه قرار دارد که امیدواریم با اجرای عملیات اجرایی آنها نقش مهمی در گازرسانی به واحدهای صنعتی در سال جهاد اقتصادی ایفا نمائیم.

مهندس نجفي با اشاره به جایگزینی گاز طبیعی با 45 میلیون لیتر سوخت فسیلی در واحدهای صنعتی در سال 91 افزود: در سال 91 فروش 50 هزار متر مکعب گاز طبیعی به صنایع برای شرکت تکلیف شده بود که باتوجه به نامگذاری سال 91 بنام سال حمایت از تولید ملی میزان 78 هزار متر مکعب گاز طبیعی به صنایع اين استان تحویل شد که نشان دهنده افزایش 56 درصدی فروش گاز طبیعی به صنایع در سال 91 می باشد

 
دوشنبه 9/2/1392

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از پیشرفت مطلوب پروژه های گازرسانی طرح مهر ماندگار در استان ایلام خبر داد و گفت:...


مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از پیشرفت مطلوب پروژه های گازرسانی طرح مهر ماندگار در استان ایلام خبر داد و گفت : گازرسانی به 7 شهر و 25 روستا جزء مصوبات مهر ماندگار در بخش گازرسانی به شهرها و روستاهای استان ایلام است که گازرسانی به دو شهر بدره و لومار در اواخر سال 1391 به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران، روح ا... نوریان با اعلام این خبر افزود : هم اكنون عملیات گازرسانی به 4 شهر صالح آباد، ارکواز، دلگشا و مهر به اتمام رسیده و بزودی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل گاز ایلام اظهار داشت: جهت گازرسانی به این 7 شهر 63 کیلومتر خط انتقال، 114 کیلومتر خط تغذیه، 224 کیلومتر شبکه گذاری و نصب 7 هزار و 140 انشعاب صورت گرفته است.

وي در خصوص گازرسانی در بخش روستایی نيز گفت : گازرسانی به 25 روستا جزء تعهدات شرکت در بخش مهر ماندگار در استان بوده است که در سال 1391 به بهره برداری رسیدند و با بهره برداری از این پروژه های روستایی تعداد هزار و 660 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

 
شنبه 7/2/1392

مديرعامل شركت گاز استان اردبيل گفت: در سال گذشته 21 هزار مشترك شهري و 12 هزار مشترك روستايي اين استان به شبکه گازرسانی کشور متصل شده و بدين ترتيب در سال 91 در مجموع 33 هزار مشترك در سطح استان از اين نعمت الهي بهره مند شدند...


مديرعامل شركت گاز استان اردبيل گفت: در سال گذشته 21 هزار مشترك شهري و 12 هزار مشترك روستايي اين استان به شبکه گازرسانی کشور متصل شده و بدين ترتيب در سال 91 در مجموع 33 هزار مشترك در سطح استان از اين نعمت الهي بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، مهندس خدايي با اعلام اين خبر افزود: با تلاش مجموعه كاركنان شرکت گاز استان اردبيل و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص داخلي 868 كيلومتر شبكه گذاري در اين استان طي سال گذشته انجام شده است.

وي با بيان اينكه در سالي كه گذشت 35 واحد صنعتي در سطح استان به چرخه مشتركين گاز طبيعي پيوستند، از عزم جدي مجموعه شركت گاز استان به مقوله گازرساني به بخش مراكز توليدي خبر داد.   

خدايي در بخش ديگر سخنان خود به بهره مندي 100 درصدي شهرهاي استان از گازطبيعي اشاره و تاكيد كرد: با اتمام گازرساني به مناطق شهري جهت گيري شركت گاز استان به گازرساني به مناطق روستايي استان معطوف شده است.

مديرعامل شركت گاز استان اردبيل با اشاره به اينكه تاكنون 371 روستاي استان از گاز طبيعي      بهره مند شده و عمليات گازرساني به 137روستاي ديگر نيز در دست اجراست؛ افزود: در مجموع تا پايان سال 91 بيش از 52 درصد از خانوار روستايي استان از اين نعمت الهي برخوردار شده و طبق برنامه ريزي هاي انجام يافته گازرساني به روستاها با شتاب بيشتري انجام خواهد شد.

خدايي در پايان ضمن تشكر ويژه از مردم نجيب استان اردبيل كه با صرفه جويي و استفاده بهينه از اين نعمت الهي خدمت گزاران خويش را در خدمت رساني هرچه بيشتر ياري مي نمايند خواست تا با استفاده صحيح و ايمن از گاز طبيعي از بروز حوادث ناگوار پيشگيري نمايند.

 
شنبه 7/2/1392

 مدیرعامل شركت گاز استان سمنان از تامين انرژي پايدار در این استان با گاز رساني به دو نيروگاه سيكل تركيبي سمنان و شاهرود خبر داد...


 مدیرعامل شركت گاز استان سمنان از تامين انرژي پايدار در این استان با گاز رساني به دو نيروگاه سيكل تركيبي سمنان و شاهرود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران عليرضا جراحي با اعلام خبر فوق افزود: پروژه گازرساني به دو نيروگاه سيكل تركيبي سمنان و شاهرود به طور 100 درصد در سال گذشته به پايان رسيده و هم اكنون این پروژه ها در مرحله بهره برداري هستند.

جراحي گفت: پروژه زير بنائي گازرساني به نيروگاه سيكل تركيبي قدس  سمنان و شهيد بسطامي شاهرود با اجراي بيش از 4150  متر لوله به اقطار  16 و  24  اينچ و اعتباري معادل 32  ميليارد ريال درقالب طرحهاي مهرماندگار استان به بهره برداري رسيده اند كه سهم بسزائي در برخورداري استان سمنان از انرژي پايدار وايجاد بستر اشتغال براي جوانان عزيز استان  دارند

 
يكشنبه 18/1/1392

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از بهره مندی 82 روستا و پنج شهر در سال گذشته در این استان از گاز طبیعی خبر داد و گفت:با گازرسانی به این روستا ها تعداد روستاهای گازدار استان از مرز یکهزار و 390 روستا گذشت...


مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از بهره مندی 82 روستا و پنج شهر در سال گذشته در این استان از گاز طبیعی خبر داد و گفت: با گازرسانی به این روستا ها تعداد روستاهای گازدار استان از مرز یکهزار و 390 روستا گذشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محسن عرب مقصودی در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت که 17 فروردین ماه انجام شد با تبریک سال نو و اشاره به تقارن آن با ایام فاطمیه اظهار داشت:در سال گذشته علیرغم سختی ها، ملت ایران استکبار جهانی را در نیل به اهداف شوم خود ناکام گذاشت و فعالیت ها در راستای توسعه گازرسانی استان در مسیر خود پیش رفت.

عرب مقصودی اضافه کرد:در سال گذشته پروژه های اجرایی گازرسانی پیشرفت بسیار خوبی داشت و در این راستا بیش از 56 هزار مشترک جدید به مشترکین گاز مازندران افزوده شدند.

وی یادآور شد:82 روستا و پنج شهر نیز در سال گذشته در استان گازرسانی شدند که طی آن تعداد روستاهای گازدار استان از مرز یکهزار و 390 روستا گذشت.

عرب مقصودی با ابراز امیدواری نسبت به ادامه روند رو به رشد فعالیت های گاز استان،گفت:در حال حاضر بیش از 97 درصد خانوار شهری و 72 درصد خانوار روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند که انشاا... بهره مندی 90 درصدی روستایی و 99 درصدی شهری را تا پایان برنامه پنجم شاهد باشیم.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران همچنین گفت:به لطف خداوند متعال و با تمهیدات صورت گرفته در سال گذشته مشکلی در تامین و نگهداشت گاز طبیعی در استان ایجاد نشد که بدینوسیله از زحمات همه کارکنان گاز مازندران جای تقدیر و تشکر می نماییم.

 
1234567>>>


مجری سایت : شرکت سیگما